White Pearl Whitening System Opinie

Każdego dnia jesteśmy bombardowani zdjęciami pięknych hollywoodzkich uśmiechów. Białe, idealnie równe i kształtne zęby patrzą na nas z ekranów telewizorów i laptopów, mijamy je w drodze do pracy na ogromnych billboardach reklamowych i scrollujemy przez nie w mediach społecznościowych. Niezaprzeczalny urok pięknego uśmiechu przyciąga uwagę oraz sprawia, że sami pragniemy go mieć. Przeczytajcie artykuł by zapoznać się z produktem White Pearl Whitening System oraz profilem marki, a także dowiedzieć się jakich produktów warto unikać, by jak najdłużej cieszyć się śnieżnobiałymi zębami. 

White Pearl Whitening System – opinie i informacje o produkcie

Ilekroć znajduję warty uwagi kosmetyk, nie mogę powstrzymać się przed napisaniem jego recenzji. Jeśli tak jak ja pragnęliście natrafić na produkt, dzięki któremu wasze zęby staną się śnieżnobiałe, a portfel nie zostanie całkowicie opróżniony – zdecydowanie polecam wam Whitening System marki White Pearl. Po wielu nieudanych zakupach, wreszcie znalazłam kosmetyk, który całkowicie deklasuje konkurencję. Żel został stworzony przez grupę amerykańskich dentystów. Ich doświadczenie w zawodzie oraz wiedza stomatologiczna pozwoliły opracować wyjątkowy produkt łączący w sobie profesjonalizm salonów dentystycznych z wygodą i niskimi kosztami pielęgnacji w domu. Formuła żelu jest prawdziwie rewolucyjna – nie zawiera on drobinek ściernych, dlatego możecie być pewni, że szkliwo waszych zębów nie zostanie narażone na zniszczenie. Kosmetyk radzi sobie przy tym niezwykle sprawnie z nawet silnie przebarwionymi zębami. Swój sukces żel White Pearl Whitening System zawdzięcza absolutnie fenomenalnemu składowi, w którym pierwsze skrzypce gra chlorek sodu działający wybielająco, a przy tym nienaruszający powierzchni szkliwa. Wśród składników znajdziemy również fluor, dzięki któremu zęby i szkliwo staną się mocniejsze oraz aloes i ekstrakt z rumianku pielęgnujące zęby oraz dziąsła. Żel chroni zęby przed próchnicą i parodontozą oraz remineralizuje szkliwo. 

Efekty jakie daje kosmetyk przy długotrwałym stosowaniu są zachwycające. Zresztą, nie tylko ja tak sądzę. Jeśli zerkniecie na dostępne o White Pearl Whitening System opinie, natkniecie się na mnóstwo pozytywnych recenzji. Miłośnicy produktu chwalą go za doskonały stosunek jakości do ceny oraz widoczną poprawę koloru szkliwa już po paru pierwszych użyciach. Kolejną zaletą produktu jest dość prosty i wygodny sposób nakładania, a także wydajność. 

White Pearl Whitening System – jak stosować?

W zestawie znajdziecie dwie tubki zawierające sześćdziesiąt pięć mililitrów żelu wybielającego, jeden dozownik i cztery gumowe nakładki na zęby. By w odpowiedni sposób skorzystać z produktu i otrzymać jak najlepszy efekt, musicie zacząć od dopasowania kształtu nakładki do waszego zgryzu. Następnie powinniście wypełnić ją żelem White Pearl Whitening System i pozostawić na zębach na co najmniej trzydzieści minut. Czynność tę powtarzajcie od jednego do trzech razy w tygodniu. Jeśli chcecie przyspieszyć proces wybielania zębów, możecie wydłużyć czas trzymania nakładki na zębach do godziny i zwiększyć częstotliwość jej noszenia. Alternatywą dla takiego sposobu może być również nałożenie produktu na noc. To podejście może się sprawdzić szczególnie dobrze w przypadku osób o nieregularnym grafiku.

Pamiętajcie by dołożyć wszelkich starań, by nakładka była odpowiednio dopasowana. Tylko w tym przypadku będziecie mogli mieć pewność, że produkt dokładnie pokrywa wszystkie zęby oraz wnika w przestrzenie między nimi, co przełoży się na uzyskane efekty. 

White Pearl – poznajcie profil marki

White Pearl to firma produkująca szeroką gamę produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej. W jej asortymencie znajdziecie zarówno kropelki na świeży oddech lub kosmetyki wybielające zęby, jak i skuteczne pasty do zębów bogate w fluor, który chroni szkliwo przed ścieraniem się oraz wzmacnia zęby. Przed wypuszczeniem na rynek wszystkie produkty marki przechodzą szczegółowe testy stomatologiczne. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zakupione przez was towary będą najwyższej jakości i zapewnią wam efekty o jakich marzyliście. 

Jakich produktów unikać, by jak najdłużej zachować śnieżnobiały uśmiech?

Dla uzyskania optymalnych efektów, korzystanie z jakichkolwiek produktów wybielających zęby powinno iść w parze z wprowadzeniem zmian w diecie oraz stylu życia. Szkliwo jest podatne na przebarwienia, dlatego możecie być pewni, że prędzej czy później odbiją się na nim wasze wybory. Utrzymanie śnieżnobiałej barwy zębów nie będzie proste, ale zdecydowanie warte komplementów jakie usłyszycie pod adresem waszego hollywoodzkiego uśmiechu. Jeśli chcecie cieszyć się nim jak najdłużej, pamiętajcie o unikaniu czarnej herbaty oraz kawy, a także czerwonego wina. Miejcie na uwadze również konieczność znacznego ograniczenia palenia – papierosy nadadzą waszemu szkliwu nieestetyczną żółtawą barwę. 

Artykuł powstał przy współpracy z Digitalsoul

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

LUXGOODS
Logo