Fuzzy Duck Kosmetyki Opinie

Miękka, pachnąca skóra to marzenie każdego z nas. To właśnie dlatego sięgamy po coraz to nowe balsamy i kremy, a kąpiele w wannie umilają nam pieniące się płyny lub kule o fantazyjnych kompozycjach barwnych oraz zapachowych. Wśród produktów, na które warto zwrócić uwagę, trzeba wymienić linię Fuzzy Duck stworzoną przez brytyjską firmę Baylis & Harding. Przeczytajcie artykuł by dowiedzieć się jakich rodzajów kosmetyków i zapachów możecie się spodziewać, a także poznać profil marki i inspirację stojącą za jej wyjątkową kolekcją. 

Fuzzy Duck Kosmetyki – czego możemy spodziewać się po tej linii?

Fuzzy Duck to jedna z paru linii kosmetycznych Baylis & Harding. Powstała z inspiracji luksusowym hotelem, położonym w malowniczym regionie Cotswolds, w południowo-zachodniej Anglii. Domem dla Fuzzy Duck, bo właśnie taką nazwę nosi ten hotel, jest wieś Armscote znajdująca się niedaleko Stratford-upon-Avon – miasteczka, w którym urodził się Shakespeare. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie piękno brytyjskiej wsi z bajkowością zabytkowej zabudowy oraz niezwykłym bogactwem natury – Cotswolds to region, który jest znany z pól lawendy i lasów liściastych, w których rosną stare, dorodne drzewa. 

W obrębie linii Fuzzy Duck znajdziemy kolekcję Coctails, na którą składają się mydła o zapachach inspirowanych popularnymi alkoholowymi koktajlami – gin & tonic, ginger & lime, cosmopolitan i pink gin fizz oraz kolekcje prezentowe – Pink Pepper & Oud pomyślaną z myślą o mężczyznach, charakteryzującą się woniami różowego pieprzu i akordami drzewno-dymnymi, Cotswold Floral, inspirowaną zapachem dzwoneczków oraz dzikimi łąkami porastającymi region Cotswolds i Winter Wonderland, w której dominują aromaty kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia. 

Fuzzy Duck Kosmetyki opinie

Uwielbiam produkty Fuzzy Duck za ich stosunkowo przystępną cenę oraz wysoką jakość. Kosmetyki Baylis & Harding sprawiają, że moja skóra pięknie pachnie i staje się jedwabiście gładka. Niebanalna woń towarów długo się utrzymuje i zwraca uwagę otoczenia. Moim ulubionym produktem jest Luxury Bath Elixir Sloe Gin, który dodaję do kąpieli, ilekroć pragnę się zrelaksować. Zapach zachwyca swoim ciepłem, wyraźnie wyczuwalna jest w nim woń śliwek oraz subtelna cytrynowość ginu. Jego zaletę stanowi także szklana, pięknie zdobiona buteleczka, dzięki której eliksir nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest bardziej ekologiczny. Patrząc na dostępne o Fuzzy Duck Kosmetyki opinie, nie tylko ja je uwielbiam. Klienci marki również cenią produkty Baylis & Harding za trwałość zapachu, doskonałe składniki i pozytywny wpływ na skórę.

Ładny zapach – dlaczego przywiązujemy do niego tak ogromną wagę?

Zmysł powonienia jest jednym z pięciu jakie posiadamy. Odgrywa on niezwykle ważną rolę w naszej codzienności. Dzięki niemu nie tylko jesteśmy w stanie określić czy coś ładnie pachnie, ale również wykrywać rozmaite zagrożenia – niezdatne do spożycia jedzenie, wyciek gazu, pożar, a nawet niektóre stany chorobowe. Przyjemne wonie potrafią pozytywnie wpływać na nasz nastrój, zwiększać poczucie pewności siebie, a także przyczyniać się do wyboru partnera. Zapachy potrafią również pobudzać nasze pragnienia i wyzwalać emocje, słodka woń pieczonych ciastek uruchamia pracę ślinianek, a seksowny, oszałamiający zapach perfum ukochanej osoby, zadziała na nas jak afrodyzjak. W jaki sposób odczuwamy wonie? W wielkim skrócie można powiedzieć, że zapachy czujemy dzięki receptorom węchowym, ich rolą jest wysyłanie impulsów nerwowych do mózgu, w którym odbywa się przetwarzanie pozyskanych w ten sposób danych. To właśnie ten narząd kojarzy wonie z konkretnym emocjami i wspomnieniami oraz odpowiada, za towarzyszące im reakcje. 

Baylis & Harding – co marka mówi o sobie?

Baylis & Harding to brytyjska firma, która powstała w latach siedemdziesiątych. Główną oś tworzonych przez nią produktów stanowią mydła, płyny do kąpieli oraz kremy do rąk. Wszystkie towary śmiało można nazwać produktami luksusowymi, powstają w oparciu o najwyższej jakości składniki, cechują się niebanalnymi kompozycjami zapachowymi i doskonale oddziałują na skórę. Formuły kosmetyków są opracowywane przy udziale najnowszych technologii oraz nieustannie udoskonalane. Baylis & Harding to marka, której zależy na dobru środowiska naturalnego, to właśnie dlatego w jej produktach nie znajdziecie parabenów ani maleńkich kawałków plastiku znanych pod nazwą microbeads. Troska o planetę jest widoczna również w opakowaniach, firma pracuje nad zwiększaniem użycia materiałów pochodzących z recyklingu. Weganie mogą korzystać ze zdecydowanej większości produktów Baylis & Harding– marka nie testuje na zwierzętach, a składniki pochodzenia zwierzęcego znajdują się tylko w nielicznych towarach. Firma wspiera działania organizacji prozwierzęcej PETA oraz UK Marine Conservation Society, dbającej o dobrostan środowisk morskich. Baylis & Harding sprzeciwia się również współczesnemu niewolnictwu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

LUXGOODS
Logo